خريد vpn
خبر سلامت سبک زندگی فرهنگ و هنر سرگرمی بازی آنلاین

پنجشنبه 26 آبان 1390 - 4518 بار مشاهده
Thursday 17 November 2011 - 01:51:01
حجاب متفاوت مجريان زن در شبكه هاي ماهواره اي ايران! + عكس
حجاب متفاوت مجريان زن در شبكه هاي ماهواره اي ايران!  + عكس
شما يادتان نمي‌آيد، يك خانم شاقول بود، «ايران شاقول»، اخبارگوي تلويزيون، با روسري اخبار مي‌گفت، محكم و متين و با وقار، تا همين اواخر‌ هم بود...

شما یادتان نمی آید، یک خانم شاقول بود، «ایران شاقول»، اخبارگوی تلویزیون، با روسری اخبار می گفت، محکم و متین و با وقار، تا همین اواخر هم بود، بازنشست شد یا هرچی دیگر نمی دانم، دهه هفتاد و هشتاد، مجری ها خودی تر شدند – به جز حیاتی که حق آب و گلش در رسانه ملی به قرینه معنوی، جای محاسن نشسته است-، مجری های محجبه و با ظاهر استاندارد در قاب تلویزیون بیشتر و بیشتر شدند، کسی هم مخالفت نکرد.

گذشت و گذشت تا اینکه همین دو سال پیش اول اسم مجریان مونث را از زیرنویس اخبار حذف کردند و بعد اسم کوچک آقایان را هم حتی! حالا دلیلش چه بود نمی دانیم، اینکه مثلا جلوگیری کنند از اینکه کسی با دیدن اسم مهناز یا اکبر توی تلویزیون اتفاقی برایش بیفتد یا... معلوم نبود، بازهم کسی چیزی نگفت و مخالفتی نکرد، گذشت و گذشت تا اینکه سیستم تلویزیون دیجیتالی آمد و مردم داخل هم توانستند-اولین بار به طور قانونی و نه یواشکی- شبکه های برون مرزی را هم ببینند.

حجاب متفاوت مجريان زن در شبكه هاي ماهواره اي ايران!  + عكس | HiPersian.com

اما حالا یک سوال پیش آمده است... سوال هم که می دونی؟ نپرسیدن و ندونستن جوابش عیب است، سوال خیلی ساده است، اگر شبکه های داخلی –با هر توجیه درست یا نادرست-این لایف استایل رسانه ای را انتخاب کردند برای خودشان، پس چرا شبکه هایی مثل جام جم و پرس.تی.وی و العالم و...هوای دیگری دارند در این بام مشترک؟خارجی ها به ما محرم تر هستند؟ ایرانیان خارج کشور چشم پاک تر هستند؟ اشکالی ندارد خارجی ها و ایرانیان مقیم خارج اسم کوچک بانوان و آقایان مجری رسانه ملی را بدانند؟ قضیه چیست؟ به قول بچه های واحد مرکزی خبر در دهه شصت: «چه کسی پاسخگوست؟»

منبع : eramnews.ir
ارسال به دوست

حجاب متفاوت مجريان زن در شبكه هاي ماهواره اي ايران! + عكس

شما يادتان نمي‌آيد، يك خانم شاقول بود، «ايران شاقول»، اخبارگوي تلويزيون، با روسري اخبار مي‌گفت، محكم و متين و با وقار، تا همين اواخر‌ هم بود...

Best View : IE8, FireFox, Opera, Chrome, 1024X768
© 2010, All Rights Reserved By HiPersian.Com